KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 8091086
nr 809 1086
Gravyr
1800-tal, La Madonna del Lago, 33x29, fuktskadad, samtida ram med slitage
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 februari 2013
kl 20:36:36
25/2 20:04:17